Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pres përgjigje
Përshëndetje jam 6 jav shtatzan mka ra ni grip edhe dhami pom dhem em myti. A keni naj ide qysh me pas imunitetin ma tfort se e dyta her qe mka ra gripi prej që kom mbet, edhe për dhom qka me qit se tepet pom dhem, masi jom nfillim spo guxoj as me shku te dr.
F & F Sh & S ... (8 muaj më parë)
Lidra Lidra (8 muaj më parë)
Urime per shtatzanin, sa per dham merre nje thelpnje hurdre qeroe edhe kafsho me dham bash qaty ku pot dhem , qe langu hudres me shku te vendi , qat moment te dhem pak ma shume ama per ni koh kogjo ta kalon , provoe se une vet e kom provu edhe pat efekt , ose qiti kryp... Edhe pi qaj kamomil me lemon ,ha pem , perime gjethqysh , peshk. etj
Nina Elshani (8 muaj më parë)
Pi qaja inhalou me kamamil e per dhom une e kom duru deri tre muj tani shkova mqiti veq helm deri sat lindi, tash beben me gji hala s shhmkova pe duroj?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?