Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Prsh nennaaaa
Prsh nena kam nje pyetje kam bere eko sepse me jan vonuar periodat 9 dite gjinekolohu me tha se ke nje cist , por un i thash se frihohem nga shtatzania e pa deshiruar , edhe pse codher kam pas mardhenie me prezervativ , sot e bera testin betahcg te gjakut dhe rezultati eshte <0.10 mIU/mL , ju lutem.oergjigjuni kush e kupton.?
Me respekt
Beba1212 (8 muaj më parë)
Beba1212 (8 muaj më parë)
Flm shum per pergjigjen, jo nuk kam qene te mjeku per konsulte , a mendon se per shkak cistit nuk me vjen cikli, shenja shtatzanie nuk kam.
(8 muaj më parë)
Prsh testi eshte negativ dmth nuk je shtatzan , vonesa e ciklit eshte per shkak te cistes a te jepi mjeku tableta per me te ardh cikli ??

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?