Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Crregullimet
Pershendetje Nena .. nese jeni ngjarje ndonjera , behet fjale per nje mike timen .. para nje muaji e gjysme ka bere histeroskopi dhe lapraskopi , dhe ka pas septum ne miter dhe polipe, dmth me sukses operimi . Ka qene ne perdorim tkontraceptivave per ardhje tciklit i ka ardhur , porse tani u be ni muaj dhe si kane ardhur me pasi qe ska perdor asgje . A ka mundsi te jete prap crregullim i ciklit edhe pse i ka kryer ato operimet ? Teste ka bere , por i kan rezultuar negativ .
Fudejl`s Anne (8 muaj më parë)
Fudejl`s Anne (7 muaj më parë)
Xhejlann falem sepse sapo e pash qe paske shkru .. zgjat nje kohe te shkurter pothuajse as 1 ore , eshte lehte . Un e di qe polipet nuk te qojn ne abort , provo per shtatzani por nese nuk mbet shkak jan polipet . T uroj suksese e dashur
Kejsanane (7 muaj më parë)
Mvaret qka ki me bo un e kam kry ket operim behet me anesteZion te plot zgjat perafersisht dy or asgje nuk ndien un e kam bere ne sistine jam nda shum e knaqne mos ki merak as mos ki frig shko eliminoje sa ma shpejt te uroj te mbetesh shtatzene shpejt pas kesaj
Xhejlann (8 muaj më parë)
Prsh fudejl. Mfal ndoshta smund te te jap ndihm por t lutem a mund te me tregosh perafersisht sa zgjati aj procesi deri sa hoqi polipet. Pasi qe edhe un kam polipe ne miter. Dua te tentoj per shtatzani por frigohem se mund te kem abort spontan.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?