Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Testi i shtatzanis
Pershendetje nena me tregoni a osht pozitiv apo negativ testi
Vezire Krasniqi (8 muaj më parë)
Doa Gashi (8 muaj më parë)
Epo urime testi po doket qe esht pozitiv prit edhe nja 5-6 dit bone prap ko met dal vija dyt hala ma e theksume.
Vezire Krasniqi (8 muaj më parë)
Doa po me kan kallu qe 3 dit edhe qe gati 1 vjet qe kam tentu me met shtazane ni abort kam pas spontan edhe minher kam perdor gati 1 vjet acid folik Femi baby edhe mjeku pat than nuk te ban keq Kam postu te foto
Doa Gashi (8 muaj më parë)
Urime e dashur pozitiv eshte! Kur e ki bo testin a tu kan vonu?
A K (8 muaj më parë)
Vezire testi osht pozitiv i imi edhe ma i zbeht u kan urime inshalla ke shtatzani te mbar me nje bebush te shendosh
Bahtije Hetemi (8 muaj më parë)
Urime te shkoft mbar.Pozitiv eshte
Lejla Abazi (8 muaj më parë)
Positiv asht urimeee
Tesa M (8 muaj më parë)
Vezire paska dal pak vija e zbehte, si pozitiv po doket, po me sigurt neser beje nje tjeter me urinen e mengjesit, ishalla bahet qysh ki qef ti
Lumturi Kr1718 (8 muaj më parë)
Pozitiv po duket e dashur, sigurisht eshte fillimi per ate eshte vija e zbeht. Te shkoft mbar e mire deri ne fund e isha llah me nje bebe te shendosh.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?