Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nenat ne javen e 19
Prsh nena si jeni a po lodheni a si po kaloni bebat si i kini a po ju qesin shkelma hiq un jam javen e 19+4 beben pe ndjej nganjher tu shkelmu leht ama rrall e pyta mjeken me tha normale esht nganjher me aktiv esht nganjeher jo.rrahjet e zemres ja ngoj qdo muj ne kontrolla po prap diqysh spo nihna rahat kur po shkelmon rrall se di a o normale a jo deri sa po me vjen takimi i radhes menxi pres deri tja ndegjoj rrahjet qe mu qetesu ndoshta edhe mas punve e djalit spe hetoj me falni e zgjata kaloni mir zoti ju rujt
Fitore S (8 muaj më parë)
Fitore S (8 muaj më parë)
Valla se di nanusha mu deri ni jav po ban vaki spe ni spo me doket diqka normale po hajr ishalla nashta tu nejt gjith nkam spo kam Koh mi kushtu vemendje si ne shtatzani tpar
K I (8 muaj më parë)
Fitore un jam 18 jave bebin e kom ndi po edhe mu me ndodh edhe pse ne qet 7zani hiq sma ka ndi per kontrolla mbasi mvdiq binjaku, se u gzova shum e mdoket I mora vetes msysh. Tash masi mthan beba mir veq po pres daten 21 per gjini se 2 kontrolla I kom refuzu. Bebin e kom teper active ndoshta qe jom tek me honger shum qokollata e kom qart prej nbark Hahahahahah. Po ndjal ma reall e kom ni shum marak u bojsha
Adelina Adelina (8 muaj më parë)
Une jam 22+ jav, edhe une nqat koh nuk e nisha rregullisht bile ka ndodh dy dit mos me ni, teper u bojsha marak ama qdo her mjeku mka than mir, tash pe ni rregullisht, ndodh naj dit ma rrall me ni gjat dites kur te rri shum ne kam
F & F Sh & S ... (8 muaj më parë)
Qdo sen që pom ndodh po hi po kqyri a osht normale. E kom nis e kom kry dy shtatzanit tjera sjom kom qishtu e stresume . Nkët 7zani se di hajr koft. Ju që keni ardh deri keto jav nfillim a jeni ndi si mos me kon shtatzan se perveq do gripav qe pom ndjekun e po ndihna e lodht e kput diqka ma shum skom shenja. Me ni fjal si mos me kon hahaha
F & F Sh & S ... (8 muaj më parë)
Pershebdetje edhe per juve.une jam ne javen e 8 sipas ciklit të fundit por kur kesh te dr sot nje jav mtha ke mbet dy jav me vones dmth 6 javëshe jom sipas ultrazërit qe mka kqyr dr. Une po quditna me veten pet mu është shtatzania ime e 3 veq muna me thon per qita 9 muj du me kry gjinekologjin si me kon e para pom doket hahaaha. Vajza mi bon 5 vjet nqershor e nashta qata ni koh që kom pauzu
Rina Anir (8 muaj më parë)
fitore une 15+4 shume e lodhne ne qet shtatzani, levizjet i kom ndi amo te rralla dhe te lehta.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?