Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jasht teme
A njifni ndoni qik afro 24 vjet per nidjal tmigjes tem mshkruni priiwat qw njifni dikan qe pernime don me pas serioze lidhje .
(5 ditë më parë)
N K (4 ditë më parë)
Komentin tim e paska fshi hahaha
Sarasara A (4 ditë më parë)
Po more sa tdush
Arieta D (4 ditë më parë)
Hahahahahahaha r pasni bo pishman paska ike :) njofim shume qika po djalin e mixhes ton se njofim :p
Nuki Nuki (5 ditë më parë)
Hahahahaha nina aa, shume pergjigje ye mire ki dhon!!!!!
Nina Aa (5 ditë më parë)
Po na krejt nana jemi ketu ose gra te martume moj.. veq per sdyti mu martu ahahah..
Arela Viki (5 ditë më parë)
????????????????????????????, sa e forte hahahaha
N K (5 ditë më parë)
Komenti është larguar nga moderatori

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?