Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Lojera edukative
Pershendetje nana, per pak dite djali im i bon 9 muaj, deshta me ju pyet me qka me fillu psh. ndonje liber me figura apo me kafsh numra etj. po kam deshire qe djali me fillu me mesu edhe duke lujt me lodra. Perqafime jeni shume te mira
N K (2 muaj më parë)
N K (2 muaj më parë)
Faleminderit shume e dashur
(2 muaj më parë)
Nk bleja ndonje liber me kafsh edhe tregoja se si bene lopa maca qeni sepse kto zerat e kafsheve i kapin shpejt pastaj duke u rrit ja fillon me ja mesu numrat shkronjat mirpo mos i be presion ne kete pjes se eshte shume shume i vogel . Niher per niher i interesojn zerat e ri .

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?