Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Djepi ???
Oj nana deri sa mujsh/vite i keni mbajt fmin ne djep? Djali i ka bo +18muj edhe hala ne djep e ban gjumin e drekes sepse natem gjith ka flejt ne shtrat. Shum po du me ia hjek bre se diqysh u rrit edhe mo spe nxen pom dhimet ashtu ngusht per gazapi me flejt! Qysh keni vepru ju? Me lon dej tlodhet ky qaq energjik osht tybe bahet pra 3-4 masdite edhe nuk e ze gjumi. Djalin e vogel e kom msu prej fillit pa djep , u knaq tu flejt, po fmin e par spo dike njeri :/ cka me keshilloni ju
L 4 (1 muaj më parë)
Teuta Sefadini (1 muaj më parë)
Un e kom djalin 15muajsh edhe shume shume ja nisi djepi mem pengu se un jetoj ne bashkallak besomni si ja niske pak djali mu cijat e kapshin meniher e qitshin ne djep tu e perkun ka sdisa ore edhe djali sflejke kom ardhe per pushim Te motra ne finlande kjo ska djep boll mka kajt menxi me flejke po Tash osht msu qe 1jave dite po flen ka 2ore gati diten edhe ne mramje si po e qes meniher si e shti ne gji flen Po thom ishalla kur te kthehna nuk e marrin ata apet djepin e me qit djalin se jon njerz qe nuk marrin vesh
L 4 (1 muaj më parë)
Flm shume te dashura. Jeni shume te mira. Brenga ime eshte vetem se diqysh pom dhimet se ngushte ne djep, a naten ne shtrat po shtrihet po knaqet tu flejt, po hajr insha.Llah. Do shoh cte bej
(1 muaj më parë)
Vajza ime 2 vjet e gjysm edhe hala ne djep e qes, diten flen 2 or ose 2 egjys i bon ngjum ndersa naten deri ta ze gjumi pastaj e qes n krevet e nuk zgjohet mo. As vajzen spe ze se edhe osht kogja duqe edhe e madhe mirpo spe kom qare sepse kur po vjen koha e gjumit me djalin po kan qef me lujt mes veti e tani ashtu deri 1 or a 2 s flejn e qato pom mduhet edhe pak me ja shty deri ta qes djalin ne dhom veti. Ndersa ti provoje nese mundesh me msu pse jo , shume ma leht edhe per ty sa e ki ende te voglin t urt se tani kur t rriten haha nime sun i qet se edhe tut afer dojn me lujt bashk.
Laura Laura (1 muaj më parë)
Lel leje moj let flen djali un qiken e kam 23 muajshe edhe kjo flen me qit ne dhom mir po me nje her po qohet e keshtu ne djep po ka kthej gjumin po flen apet ne ne shtrat si Po rrotullohet Po me she qe sjan aty 30 min veq kur ta sho esht ardh a qu
Ardiana Ukaj (1 muaj më parë)
Lejee dikur vet nuk ka qef mo , un emaj nmen motren tem kur ishke e vogel shum ka flejt ne djep 4 5vjet qaq e madhe djepi nuk e nxike i qitshin jasteka posht komve e knej djepin sun e gjujshe hiq se e ron normal emadhe hahah
Ylza (1 muaj më parë)
pershendetje edhe une e kam djalin 22 muajsh ende ne djep e kam spo mundem me ja hek djepin as diten as naten tash jam 35+ shtatzan dhe osht teper energjik mos me ndu ne djep me flet nuk flen tan diten nuk po di as un si tja largoj djepin tung gjith te mirat

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?