Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Rreth kukullave
Nena vajza ime ka do kukulla shum tmira i ka ba me ngjyra me kimik ka ftyra dhe nuk i dalin me kurgjo a ka naj sen special per ket pun nese dini me ma sugjeru se mdhimen treja jan e kshu i ka shkaravit katastrof doken
Dritaaa .. (2 javë më parë)
Dritaaa .. (2 javë më parë)
Dion po kam provu po si del luii un jan naustri sdi a ka qashtu me provu rin do provoj me alkoohol inshalla i del se me kejt kan provu mo dhum vshtir mi dal flm per sugjerimet tgjithave
Rina Anir (2 javë më parë)
Provo me alkoohol edhe ja pastron mirë në këto ditë virusi hahah. Djali dyert i shtëpis mi kishte bërë me ngjyr të kimikit e shumë leht i pastrova me alkoohol.
Luii (2 javë më parë)
Dritaa nuk e di ku jeton ti une ktu be itali e blej 1 shmpo lexon bjanco pure esht shum i mir edhe rrobat me ngjora qe behen me shaja qasi iqes nuk i prish
Dion Noar (2 javë më parë)
Drita a ke provu me aceton per thoj,djali im shpesh vizaton neper tavolina e kur sju del gjith i pastroj me aceton.

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?