Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pesha gjate shtatzanise
pershendetje nena, une jam ne fillim te shtatzanise mirepo djalin e kam 2 vjeq dhe peshon 14 kg.
te dashura nena a eshte e demshme per shtazani nese e kapi djalin ne krah ose psh e vendosi ne korrik te tij ose kur tkapi ndonje gje tjeter.
Suela Halili (3 ditë më parë)
Adelina Adelina (3 ditë më parë)
Sesht mir me qu pesha ne shtatzani, sidomos nfillim, une djalin skom guxu me kap kurr veq najher kur e kam pas patjeter, ma mir me u rujt

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?