Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Sekrecione me ngjyre
Nena te dashura miredita. Mesa duket shtatezania nuk po me shkon mire.. deri dje kam pas sekrecione te pardha, tani me jane ber si para ciklit si kafe e lehte fare.. ju lutem me thoni cte jete valle ? Mos shtatezania nuk po me ecen serish
Eria Eria (3 ditë më parë)
Blerta Vrapqani (3 ditë më parë)
Pershendetje un kam.pasur sekrecione me ngjyr kafe prej fillimit te shtatzanis deri ne javen e 14 mirpo kam qen tek gjenkologja dhe me ka then te perdor utrogestan e kam.perdoru 6 jave dhe prej asaj jave me nuk kam.pasur sekrecione.Kontakto me mejkun tene shiqo se qka po te keshillon.Shtatzani te mbare
Eria Eria (3 ditë më parë)
Doa gashi, une jam ne javen e 4 tani,
Doa Gashi (3 ditë më parë)
Sa javsh je ? Nese je ne fillim mund te jet embrioni qe ngjitet per miter dhe per ate mundesh me pas ngjyre kafe. Po tregoj per veti une jam gati 12 javsh tani vec ne fillim kur e kam kuptu qe jam mbet, diten qe kan pas mem ardh cikli kam pas sekrecione ngjyre kafe shume pak veq kur u fshijsha me pallom ndryshe nuk mu bojshin te brendshmet. Te uroj gjith te mirat!

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?