Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Cikli
Pershendetjee Nena si jeni me shendet shpresoj te jemi mir te gjith dhe te kalojm kete pandemi Pa viktima tjera Nena mua mka ardh cikli normal qe e pritja mirpo kete her me ndryshe shum kom teper gjakderdhje dje diten e par jo e sot dita e dyt aq shum po kom sa ne kom nuk jom tu mujt me nejt edhe copa shum te mdha Po kom si Po cohna nkom Copa pom bin tash edhe me nis me shku te dr ski Ku nuk punon askush privat e shtetit nuk po guxoj me shku
Te ceki se vuaj nga gjendrat tiroide nga dhjetori i kam terapit
Nese mundeni me ndihmoni me ndonje keshill Faleminderit shummm
Ttoole1 ... (3 ditë më parë)
Ardiana Ukaj (2 ditë më parë)
Tina pse a nuk pu sherojkan kto shpejt a ? Aki femi tii ?
Tina Rrustemaj (2 ditë më parë)
Ardiana inshal.lah sbohesh per hapa habahabahab oj moter 1or perpara se me honger me pi mi pi hapet u zoti madh pom merr ujaa pi harroj dej des kam mi pi e shum mkan tut qe sbon me met shtatzan se ndikojn te beba e po ndodh edhe prej gjendrave tiroideve mos me met shtatzan e vertet o shum adriana inshal.lah zo.ti ta ka fal
Ardiana Ukaj (2 ditë më parë)
Tole dhe tina faleminderit shum, edhe un jam ne gjermani e po tentoj per shtatzani kur kesh me than me bo qet analizen e gjandres tiroide. Po nuk menova qe ekom e lodhne jom amo kry nuk un dhem kurr sikur juve. Tash u sigurova qe si pasna shum faleminderit
Tina Rrustemaj (2 ditë më parë)
Adelinaa hahaha iom martu.kom ardh ngjermoni edhe mu mka dhimt kryt shum.nkosov po se kom marr qa tmadhe kur erdha ktu doja ta beja analizat wetem ajt pata qef kur shkova mthan aje tu perdor naj terapi thash spot kuptoj per qfar i ki thaa per schildüse spe kuptoj ket fjal kur elypi mdulen gjendrrat tash 1vit perdori terapi
Ttoole1 ... (3 ditë më parë)
Pershendetje Ardiana Sdi qka me thon per veti jom kon shum e lodht kam pas dhimt krejes teper tmadhe kam bo qdo analiz qdo inqizim deri sa mka dAl qe i kam gjandrrat tani e kam bo edhe ultrasonin e fytit e kam vertetu qe i kam hjandrrat tash jam me terapi
Ardiana Ukaj (3 ditë më parë)
Pershendetje tole dhe tina pa e kuptu se ikeni gjendrat tiroide akeni pas naj shenj ?
Tina Rrustemaj (3 ditë më parë)
Ttoolee spodisha se mu sum ka ndodh ncikel sen e qatoo tash kumedit a un i marr 2 lloj te hapave Hhahaha deri ndes kom mi perdor omg hiq spo i due
Ttoole1 ... (3 ditë më parë)
Po te ulta i kom se mo shtatzon se ksm men njeher shyqyr i kam dy fmi djal e qik amo kam pas edhe aborte 2 e sigurt prej tyre e pasna pas e nuk e kom dit Hapat i kom letrox 50mg 1/2 rregullisht po i mär edhe ne pesh po kom shum luhatje sa humbi pak kg prap i shtoj ma shum sdi pse kshtu masi me terapi
Luii (3 ditë më parë)
Ttoole1 ndoshta je e ftofne se edhe mue ne te dy ant umdhimshin ama qoft se esht dhimta e pa durushme hin ne google hin lypi cila klinik private esht qel edhe aty ikan numrin e telit edhe thirri nuk jan krejt mshel veq ekan shkurtu urarin
Luii (3 ditë më parë)
Ttoole1 ndoshta je e ftofne se edhe mue ne te dy ant umdhimshin ama qoft se esht dhimta e pa durushme hin ne google hin lypi cila klinik private esht qel edhe aty ikan numrin e telit edhe thirri nuk jan krejt mshel veq ekan shkurtu urarin
Tina Rrustemaj (3 ditë më parë)
Ttoole1... un pata kajt kur mkan tha smundesh me bo fmii ozott tranu jom tash e kom djalin si drita veq se gjdo kontroll qe weq than kan mjekja e kom bo se kom pas patjter po ekom bo me siguri qe ekom mir djalin edhe super osht po un jetoj ngjermoni qfar hapash perdor per tiroidet edhe a i ke nalt apo te ulta
Ttoole1 ... (3 ditë më parë)
Po ku me shku tash sdin njeri krejt mshel edhe me frik prej ketij virusi veq po pres nese me kalon in sha all ah se shum e lodht sot jom teper spo muna mi qel syt edhe komt teper pom dhomin Faleminderit Shum ty per keshillen tende
Tina Rrustemaj (3 ditë më parë)
Ttoole1 edhe un i kom gjendrrat tiroide qe 1vit e kto skan te bej me cikel sen mu nvin normal po shko bone ni kontroll ma mir o per ty

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?