Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Sekcione kafe dhe mundime ne shtatzani
Une jam 7 jave sipas llogaritjeve te mia.Problemi qe kam une eshte se ne javen e 4 pata pak gjakderdhje roze si ne kafe dhe ne te 5 dhe ne te 6 por shume pak vetem kur fshihesha me leter higjenike dhe jo me orare te zgjatura nuk jam vizitu sepse ktu ku jetoj jam pa dokumenta dhe po prisja te shkoj 6 ose 7 jave por ktu cdo gje eshte mbyll cdo klinike private dhe jam ne nje stres te pa pare,dhe problemi theter qe kam eshte se nuk kam te vjella ose me skate gjete mengjesit nuk mem mundon asgje mbasdite kam disa mundime por jo shume.Ju lutem nena nga eksperienca juaj si duket si shtatzani.Ju uroj gjithe te mirat.
Lola 1 (3 ditë më parë)
Blerta Vrapqani (2 ditë më parë)
Lola 1: Pershendetje sa i perkete sekcioneve un prej fillimit te shtatzanis kam pasur mirpo kam qen tek gjinekologja dhe me ka udhezuar qe te perdor utrogestan i kam perdorur 6 jave edhe ma prej atyre jave kam qen mire.Nuk eshte diqka rrezike mirpo te kisha preferu qe te shkosh te mjeku edhe te keshillohesh me mjekun.Shtatzani te mbare

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?