Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

urosept
prsh shpresoj te jeni mir, deshta tju pys mjeku me tha me perdor urosept sirup pasi qe nuk po mundem me urinu vetem me veshtirsi edhe me tha me perdor 1x10ml , jam 17+2 a din dikush se a osht i domshem per bebin flm per mirkuptim
A K (3 ditë më parë)
A K (2 ditë më parë)
un i thash dok a osht naj sen rrezik tha kur vish nkontroll tkqyri, e masi tha qashtu osht tu punu se privat mo ka qef paret , un e kom me 7 prill
Rina Anir (2 ditë më parë)
AK edhe unë komtrollona të Ismeti se di e pata qat ndjenj që e paskemi mjekun e njejt hahah. A ish tu punu privat sr javen tjetër kom pas me shku kontroll ama thash ndoshta njëher sesht tu punu, po thojn që i kan mshel niher.
A K (2 ditë më parë)
un po e marr nje got me uj edhe kapakun e sirupit pe mushi e pe qes nuj, se mjeku mtha me qit nuj
A K (2 ditë më parë)
Mjeku ismet dervishi ma rekomandoj me pi
Liza Krasniqi (3 ditë më parë)
Nuk eshte i demshem, edhe une jam duke e perdor tash, jam 34 jave
Rina Anir (3 ditë më parë)
AK edhe unë e kam përdorur para diku 7 jave se kisha të njejtin problem nuk të bën dëm. cili mjek ta ka përshkru?

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?