Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjuha
Mirmbrema doja tju pyesja pse femijet nxjerin gjuhen jasht ju ka ndodhur me femijet tuaj kam vajzen dy muajshe dhe ka filluar tani me nxjerr gjuhen shpesh jasht une e ushqej me gji ky veprim tregon per te pir apo mos ka gryk se kur i jap per te pir nuk me duket e uritur po me ka ber pershtypje ky veprim faleminderit per pergjigjet uroj te jeni mir
Besa Mema (3 ditë më parë)
My Princess I ? (3 ditë më parë)
shumicën e bebave që i kam pa i qitshin guhët jasht edhe vajza ime e ka qit sbesoj që ësht diçka shqetësuese.. nëse ke merak pyet dhe pediatrin.
M N (3 ditë më parë)
Besa ma mer mendja qe sosht diqka mu shqetesu se tash fillon edhe duart i mban ne goj . Vajza kunates deri ne muajin e 4t e ka mbajt gjuhen ashtu dhe u jargit shume sa qe i lagte edhe rrobat. Gjithsesi ne kontroll kur ta dergojsh pyete prap mjekun heqe marakun.
Vlora . (3 ditë më parë)
Skam provoj por me sa kam lexu duhet kontrollu per gjendrat tiroide fmijet qe e mbajn gjuhen jasht ..

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?