Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ju lutem me ndimoni
Prsh nena kam. Vajzen 5 muajsh
Nga qe te gjith e puthin esht bere faqja e kuqe, cfar ti bej qe ti kaloj ju lutem me ndimoni
Lorsa1 (3 ditë më parë)
A R (2 ditë më parë)
Lorsa, sa here qe e puth dikush laja ftyren, kur e shtin ne gjume lyja faqet me krem pavloderm
Elsa >>>> (2 ditë më parë)
Pervec meje nuk le asked me ju afru djalit, edhe vajzen qe e kam 6 vjece e kam mesu qe nuk duhet me e prek dhe me e puth vellai ne fytyre. Mos I ler me ta puthin dhe pastroje sa me shpesh.
Albania Albania (2 ditë më parë)
mos e puthni bre qashtu mos e torturoni fmin lloj lloj goje dikush pin duhan dikush kafe dikush si lan dhamt e dikush ka mjekerr mos ja le fmin gjithkuj e di qe asht keq me ken ashtu krejt e paftyr po mos wa le un per vete kurrkuj sja kam lan me i puth e e kam pas edhe burrin kreh per at pun edhe vet kur ishin tvogla rrall i puthnim vec er i mershim se tash i nukim tu i puth hahahahaha po kto tash slan ka me i puth vec ne sasht as mir nga per shnet gjithkush me e puth perveq teje e burrit tan mos ja le kuj e ju po ka nevoj fmija per afrimitet po jo per dhun tputhjeve
Adelina Adelina (2 ditë më parë)
Veq mos ta puthin ma, lyja me naj krem per beba besoj qe i sherohen

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?