Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ju lutem me ndimoni
Prsh nena kam. Vajzen 5 muajsh
Nga qe te gjith e puthin esht bere faqja e kuqe, cfar ti bej qe ti kaloj ju lutem me ndimoni
Lorsa1 (3 ditë më parë)
Gresa Hasani (2 ditë më parë)
lyje me pomad becutan ose bebe nive qfare do qe ki amo per beba vetem edhe mos e le ni koh me puth kerkush i kalon se qishtu edhe vllaut tem

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?