Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Emra për djem


Pershendetje nena te dashura, kisha pasur deshire te me propozoni disa emra te bukur per djem?

Tina - (2 vite më parë)

Shto Koment

 • Kosovare Azemi (1 vite më parë)
  Pershendetje emra per djem i kam 2vigjilent qe e ka edhe djali jem edhe erdi. E deshta eduardes me i thsn se emri muhamet nuk fshihet kurr edhe tu kisha lut mos thuj fshini emra te vjeter ku e di qka se emeri muhamet ka dmth te madhe ka qen pejgamber.Pa keq kuptime eduatda
 • Lindita Mirukaj (2 vite më parë)
  Denian,roxhens,samuel,grisen
 • Duka (2 vite më parë)
  Merit, Mikel, Mik...
 • Elona Erisa (2 vite më parë)
  Mua me pelqen shume emri Brajen, po dhe keto emra jane te bukur: Sebastian, Ernesti, Renato, Gabriel. Jane emra te bukur dhe europian.
 • Anoda , (2 vite më parë)
  Faleminderit shuume Huejda dhe Hamdije, djali im quhet Rron, por motra ime eshte shtatezene dhe me pelqyen keta emra tej mase, ju deshiroj cdo te mire ne jete :))
 • Hamdije ... (2 vite më parë)
  Pershendetje nena... @ Dona emri Haris do te thote kujdestar. E kam lexu kuptimin ngase ka qene nje nga emrat qe kemi mendu tia leme bebit tim... Krahas ketij emri na kane pelqy emrat Harun dhe Hilal ne fund me bashkeshortin ja kemi lene Hilal... Cdo te mire.
 • (2 vite më parë)
  Dona,emri Uvejs eshte emer i nje njeriu evla(njeri i mbrrim)ndersa haris dhe aris per momentin nuk po mu kujtohet perkthimi nuk kam kohe ti kerkoj shpresoj se do ti kerkoj kur te kem kohe dhe do ti jam .ok gjith te mirat .
 • (2 vite më parë)
  ehehe nese ty Eduarda e dashur te duken emra te vjeter mua aspak nuk me duken te vjeter dhe ky ishte mendimi im une nuk vendos per emer te asaj kta ishin vetem propozime.
 • Anoda , (2 vite më parë)
  Huejda a e di kuptimin e emrit Haris, Aris dhe Uvejs se po me pelqejne? :))
 • Eduarda (2 vite më parë)
  Huejda, qysh bre emer Muhamed e Halid, po ti a po e sheh nana emrin Tringa qysh mundet femija vet me pas emer Muhamed apo Halid?! Me keqardhje po keta emra te vjeter shlyni ju gjeneratat e reja prej mendjes, pavaresisht qofshin fetar a dic tjeter, ju lutem pak ma bashkekohore te jemi.... Me mirekuptim!
 • Anoda , (2 vite më parë)
  Rron, Jon, Noar, Nart, Orik, Erti, Lis, Rigon :))
 • (2 vite më parë)
  Haris, Aris, Halid, Ensar, Enes, Enis, Shuajb, Uvejs, Muhamed, Aid, Anes, Omer, Amar...
 • Aera (2 vite më parë)
  Rron, Art, Diar, Dion, Mal, Gur, Zgjim, Det, Diell, Liburn, Glauk, Baton, etj.
 • Arnisa (2 vite më parë)
  Ari, Jon, Real, Flori
 • Ejona Gj (2 vite më parë)
  Mua me pelqen shume emri Liam.
 • Denissa Gashi (2 vite më parë)
  Tisi... dmth mbret gjithashtu eshte nje lloj druri i tisit qe e perdornin per mesysh ne traditen shqiptare, Dielli, Lis, Euron, Erdi.

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.