Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Friksohet vajza
Pershendetje . Vajza ime 3vjece ka fillu qe dy dit qan edhe nuk don me hy ne dhome afer dritares vetem tek ai vend nuk don qan e nuk na len as ne t shkojm aty nuk e di pse ?? A keni pas naj rast kshtu.
Nika111. (4 muaj më parë)
Natyra1999 ???? (4 muaj më parë)
Kendoi ku r an ato sure qka i din femis ka msysh.Ose mos e ka frigu naj femij e tash ka marr traum ..Ose mos ka pa naj insekt.
Adnila Ada (4 muaj më parë)
Mos e ka friksu naj ksih me naj fjal .psh djalit tim i paten than tek dera koridorit rsht arusha me dhelpren dhe ky nuk shkon ma gnith tutet.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?