Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Si me vepru
Pershendetje nena, e kam djalin 4 muajsh, qe dy tre dit kryt pi rrin nxeht tempraturen ner dor e ka 36.5 kuse ne zorr te trash e ka 37.3, qka munet me kon problemi jam bo shum marak , faleminderit
Albullena93 (4 muaj më parë)
Egzona Jm (4 muaj më parë)
Sigurisht kan fillu me i dal dhembet, ne kete faze keshtu ju rrin koka e nxehte e nuk kan temperature
(4 muaj më parë)
timit edhe sot shpesh i rrin koka nxet .. deri sot nuk ka asnje shqetsim..
Lumturi Kr1718 (4 muaj më parë)
Albulena nuk ka temperatur djali, veq mos je tu e vesh trash. Veshe ma holl se tash edhe koha e nxet.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?