Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ju lutem me ndihmoni
Nana ka 3 dite qe pom doket pom ngacmon diqka ne fyt sikur met mbet naj trosh e vogel nfyt kajher pom largohet krejt po kajher pom kap shum bre po tutna a keni naj kshill ju lutem se pom kap tani si ankth pom nalet edhe fryma.....
Albana Hoxha (4 muaj më parë)
Lori Lori (4 muaj më parë)
Pershendetje albana, shperlaje gojen me uj e kryp (presoll) ngulate... Ose uje me sode t'bukes (bikarbonat), po edhee qaj kamelic perdor te qeteson meniher... Sigurisht ke nje infektim i vogel te vogel
Natyra1999 ???? (4 muaj më parë)
Ska gje.Do kaloj mos u bo merak dhe hidrogjeni nuk ben gje dhe ta perdoresh dhe pse ke bebin ne gji shperlhaje disa her ne dite.Do kaloj shpejt
Albana Hoxha (4 muaj më parë)
Shum faliminderit kryp me uje po e shperlaj e kam djalin ne gji po tutna edhe per ta shpresoj se mkalon se edhe kur po mendoj tani edhe nga stresi ma zi pom kap flm prej juve.
Natyra1999 ???? (4 muaj më parë)
Rri rahat qiti hidrogjen ose nese ski pastroj me krip
Ermelina Haziri (4 muaj më parë)
Albana mu ma heret me ka ndodh kjo para do muje kam shku i kam ba edhe strishot e fytit prej marakut po send sme ka dal nje bakterie normale sikur kur ftohesh prezente edhe send septolete me ka pershkru me pi e tash para nje jave burri e ka pas qet problem i tregum farmacistit ne barnatore per qet problem tha sesht normal sa raste kam pas qet koh me ket problem po tha nuk eshte send
Hafsa Dizdari (4 muaj më parë)
Pershendetje Albana,mu mka ndodh kshtu ni kohe gjate shtatzanise ne fillim pijsha uj se mvijke sikur diqka mka mbet nfyt sikur naj levore e farav edhe frymen ma nalke
Albana Hoxha (4 muaj më parë)
Natyra1999 e dashur met vertet se di a o puqerr po e kqyra gjuhen posht i paskna nja 3/4 qasi puqarra fund te laringu se di a o per ata ma hjeke pak Alla hu ruajt jarabi insh All ah heket me kalon flm shum
Natyra1999 ???? (4 muaj më parë)
Mos u bo marak nasjti tka dal naj puqer qysh i thojn spo kujtohe per momentin qe bie imunitit.Edhe mu me ka dal njo posht dhomve ndoshta per ket tka dal ne fyt.perdor hidrogjen pastroje fytin

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?