Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ju lutem me ndihmoni
pershendetje te gjithave jam pak e shqetesume se qe ni koh afer 1 muaj mkan dal do pika te kuqe ne gjuhë as nuk dhamin as sen po vetem pika te kuqe tu fillu nga maja e gjuhes e deri ka mesi i gjuhes a i ka ndodh naj njones prej juve faleminderit paraprakisht
lina arlinda (4 muaj më parë)
Lumturi Kr1718 (4 muaj më parë)
Lina arlinda mos je algjerike ndoshta ke ngren diqka qe te ka bo alergji. Shko me mire te mjeku.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?