Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Linda vajze
Nena dje ne oren 9e 23 u bera me vajze, dhimbjet e lindjes i kisha me stimulim dhe bera lindje natyrale ashtu sic i isha lutur zotit, dhimbjet ishin me te forts sec i kisha imagjinuar,por me verte harrohen kur mer vajzen në krah, ju falenderoj shum nena që ma keni bërë me te lehte lindjen duke marre parasysh cdo keshill tuajen, ju uroj vetem te mirat
Ina Ra (1 javë më parë)
Joana Anaoj (7 ditë më parë)
Urimee , hete te gjat gocaa
Lena Sh (1 javë më parë)
Ina , kom hi ne javen 40 dmth jam 39+ 4 sot , po Ende skom dhimbje po pres Edhe une lindjen natyrale, mire qe e ki kry je shliru, shijo bebushen e past fatin e krejt botes
Ina Ra (1 javë më parë)
Rina anir,shum faleminderit e dashur, kaltra ja vendos vajzes
Ina Ra (1 javë më parë)
Shum shum faleminderit per urimet,,lena sh me kane prere, dhe me sh me dhembi kur me qepen se dhimbjet e lindjes, gjithsesi harrohen dhe te uroj shum fat e dashur,, kam qare e kam bertitur,, madje te pertiturat si kontrolloja dot, por jam e lumtur që bera lindje natyrale, pash tere processin,,ti zemer ne cfar jave je?
Rina Anir (1 javë më parë)
Urime për vajzën, qoftë me jetë të gjatë e më shëndet. Shërim të shpejt ty. Si ja le emrin?
K I (1 javë më parë)
Urime motrushe, qofte me shendet e me fat vajza, elha mdulilah qe ke lind dhe je mire!
Lumturi Kr1718 (1 javë më parë)
Ina ra e paq me jete te gjate bebin, e ty sherim te shpejt. Knaqu shijoji keto momente se me te bukura ska.
Tara15 (1 javë më parë)
Urime me jet te gjat
Merita ... (1 javë më parë)
Urime ina e paq me jete te gjate.
Lejla Abazi (1 javë më parë)
Urime lindja e vajzes inara ta kesh me jet tgjat e te lumtur
Aaa E (1 javë më parë)
Urime vajza me jet te gjat ty sherim te shpejt
Dijoni (1 javë më parë)
Urime ina u rrit me prind princesha vogel past jet te lumtur dhe te gjat bashk me prind????????
Doa Gashi (1 javë më parë)
Urime ina ra sa du edhe un mem ardh dit ma shpejt me lind bebushen tem te shendosh me pas ne krah sa ma shpejt!
Luii (1 javë më parë)
Urime ina me jet te gjat vajza ty sherim te shpejt
Umaraa 97 (1 javë më parë)
urime e patsh me jet gjat voglushen ty shërim të shpejtë.
Alberina Krasniqi (1 javë më parë)
urime urime ety sherim te shpejt ishalla
Xhu Xh (1 javë më parë)
Urime.Me jete te gjate e te lumtur vajza.Dhe ty sherim te shpejte inshalla.
L.ida ... (1 javë më parë)
Urime me jet gjat vajzen..shyqyr si keni pshtu te dyja...
Fitore A B (1 javë më parë)
Urime ina
Lena Sh (1 javë më parë)
Urimeeee ina, po gzona shume per ty e paq me jete te gjat shendet fat e te gjitha tmirat.. sherim te shpejt ty .. p.s a tkan pre posht e me pase nevoj met kep apo e ki kalu Pat pre..
Elsa >>>> (1 javë më parë)
Urime me jete te gjate princesha e vogel edhe ti sherim te shpejte :)
Ina Mus (1 javë më parë)
Urime me jete te gjate . Lindjet me stimulues jan me te veshtira kam degjuat pasi te japin me shume dhimbje. Por tani qe e ke ne krah vajzen i harron te gjitha . E pac me jete
A K (1 javë më parë)
Urime me jet tgjat e me shendet e lumturi
Lela Mia (1 javë më parë)
ta kesh me jete te gjate.
Laurel Hoti (1 javë më parë)
Urime ina vajza past jete te gjate e shume shendet..Dhimbjet harrohen
Julia Julia (1 javë më parë)
Urime e dashur me jete te gjate vajza dhe ty sherim te shpejt zemer :)))
Bora Bora (1 javë më parë)
Me jet te gjat vajzes e dashur shijoje edhe ty te shkuara
Dritaaa .. (1 javë më parë)
Urime inshalla ritet me prind e behet e hajrit ..
Dorina Tina (1 javë më parë)
Urime ishalla e ki me jetë te gjat e me nafak , ty sherim te shpejt
Boa Shq (1 javë më parë)
Shuuum urime...vajza ishala te behet 100 vjece e ty sherim te shpejte.
Brik’ena S (1 javë më parë)
Urimee . Qoft e haj.Rit .. U rrit me shendet e me gjitha te mirat ne gjirin familjar. Edhe tt sherim te shpejt. Zoti ju knaqt me to

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?