Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pesha per femiun 9 muajsh
Pershendetje nena sot e pata djalin ne kontroll e mata i kish 8e500gr mirpo mu si nan pom doket pak edhe pse pediatri stha sen a osht taman nana apo pak
Blondi Blondi (1 javë më parë)
Sea Sea (1 javë më parë)
Mos e ndegjo askend edhe mos ju jep hapsin me diskutu rreth peshes se djalit ose met ba krahasime qysh mbojshin mu nqiken se ki me hek psiqikisht vjerra punojke edhe kan e shike qjondjalin mat trash ajonqiken mat trashe ma gjeten piken e dopt desh lujta menq po ts them prej pervojes
Blondi Blondi (1 javë më parë)
Joo po wa llah trashet boll dikur qe nashta edhe ka me pas qef me kan n hall ama.zemra e nanes . Pluss fjalt e tjerwe uhh nhall u ky djal shum i terun edhe pse sosht qashtu amo si shqiptari qe ka qef mej rrit senet
Sea Sea (1 javë më parë)
O zemer pot kuptoj krejt se vet e kam kalu qeta ball u munojsha ama zemra mkajke mu duke se sjam kujdes si duhet ose se kam ushqy si duhet sot eshte 3vjeq e gjys gati dhe peshon 14 kg ama masi asht e shendetshme e zgjut kupton flet bilbil me burrin bajm muhabet me kode edhe prap e merr vesh hahahah qaq ja rrok apet e mgushlloj veten se trashet dikur
Blondi Blondi (1 javë më parë)
Drita flm shum se ma heke pak kasawetin . Sea walla boll po munohna mos me krahasu po diqysh kur poj shoh fmit tjer shnosh e ky jo aq pom dhimet amo weq shyqyr qe jon mir me shnet tpershendes
Sea Sea (1 javë më parë)
Drita njejt edhe un me qiken e kam problem e fiksim peshen e saj asht shum e zaift po teper e zgjut elham -du -lilah ish budallaki se oesha i vjen herdo kurdo ama si nana po shqetsohemi edhe blondi mos e ban gabimin tem me krahasu me moshatart e vet se qika jem qdoher ma e zaif prej krejtve un qajsha prej merzis derisa e kam kuptu All -llahu sja ka dhan peshen por menqurin
Dritaaa .. (1 javë më parë)
Gjith me vajzen e kam pas problemin e peshes u fiksova shum ..edhe ala asht zaif po elhamdulilah asht shendosh e fort e menqme qe po na habit.. veq let tjet shnosh se hiq sduhet tuli
Blondi Blondi (1 javë më parë)
Sea flm.shum e dashur ndoshts rdhe ka hup pak pesh se ka qen pak me shnosh po jam tu agjeru e mdoshta per kta po masi esht mir shneta wjen ka koh
Sea Sea (1 javë më parë)
Blondi nuk esht pak mirpo tani duhet ta kishte trefishuar dmth te iahte mbi 9 kg ama prap qenka mire me randsi me shendet me pas mire
Blondi Blondi (1 javë më parë)
Tesa pesha e lindjes esht 3350 mirpo mu pom doket pak e se di kshtu mir osht flm per pergjigje
Tesa M (1 javë më parë)
Blondi Blondi varet sa eshte pesha e lindjes po nese pediatri ka than qe ska problem atehere mos u ban marak, seshte shume me rendsi pesha, kryesoja me qene mire djali.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?