Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pozita e shpinës
Përshëndetje nëna, kam një shqetsim, prej që kam mbet shtatzan shum po kom problem me shpinën, nuk po eci drejt qysh kom ec, sot kur u ngrita nkëmb e vrejta veten ma përmbys po shkoj, po frigohna mos pom jet edhe mas lindjes, a ka naj ushtrim që duhna me bo, tlehta se jam edhe regjim shtrati, a çka me bo që kur tngritna me kon drejt. Se kshtu sjom fry shum që mu bo prej tash kshtu. 20 jav i kom bo dmth tek tash kom hi në mujin e 5't. A ju ka ndodh juve diçka njësoj çka keni bo, a ju ka rekomandu mjeku ndonjë ushtrim? Nashta palidhje po tingllon pytja se krejt normale osht, po tpakten me ndërmar diçka me koh, sa sjom fry edhe ma shum.
Fitore A B (1 javë më parë)
Natyra1999 ???? (1 javë më parë)
Jo moter mos u bo marak se sigurisht prej lodhjes ne 7 zanis kur lind lirohesh.E bajsh me shendet hijabin.
Fitore A B (1 javë më parë)
E porosita ni hijab, e merdh dje e vesha mthojke kunata e burri mrapa ma shkurt pot rrin perpara ma gjat mthojke rri drejt e vrejta smujsha me nejt, e kthejsha shpinen perpara apet njejt. Beso ja nisa mu bo marak.
Natyra1999 ???? (1 javë më parë)
Vet ndoshta fitore te dhem se sje msu me qat pesh.Mu nuk um.ma.dhimt ne asnje shtatzani rall me ndodh tan diten tani me.kalon te nesremn.Jo mos u tut s enuk te met.Po sigurisht edhe tu nejt veq rat masi je regjim akoma.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?