Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjinia e bebes 17 jave
Nena isha sod ne kontroll por beba ishte e kthyne me shpind pozit shum e pa pershtatshem por doktoresha sa mujti me vrejt tha esht me shum vajze.. si mendoni ju...a keni dikush ksi rasti sepse kordoni dukej dhe doktoresha tha po te ishte djal do ishte dukur tha me shum vajz por e kqyrim edhe heren tjeter
Adnila Ada (1 javë më parë)
Adnila Ada (1 javë më parë)
Po ashtu dhe mua metha se kordoni dukej e ne mbes kembeve spo shihej asgje edhe me tha qe po te ishte djal do shihej por prap per siguri tha kontrollen e rradhes. O ishalla oj nena se kam deshir shumm te kem vajze.
Rina Anir (1 javë më parë)
Adnila edhe mua në javën e 12 më tha e ka kordonin në mes të këmbëve por me shumë mundësi është vajz, në javën e 17 ma vërtetoi që është vajz :)
Suela ♥ (1 javë më parë)
Adnila e njejta gje me ka ndodh me vajzen. Nuk ahikohej qart me zor ne jav 22 e kam pare tamam. Ndersa me dy djemt pernjehere e ka kuptuar mjekja se cesht
Doa Gashi (1 javë më parë)
Mu mka ndodh isha ne javen e 12 doktori tha i ka te mbledhura kembet ma shume po duket si vajz, pastaj ne javen e 17 me konfirmoj qe esht vajze. Gjith tmirat per ty Adnila
Elma004 (1 javë më parë)
Edhe un vajz e kam po shpresoj te jet siq e doni ju pasi te gjitha kemi deshir ti kemi te dy gjinit po si do qe te jet me rendesi eshte te jet shendosh e mir por prit edhe pak pasi gjinia nuk dallohet mir kur eshte bebi ne pozit te pa pershtatshme..Shtatzani te mbar e te leht...:)
L.ida ... (1 javë më parë)
Edhe un isha 17 jave ne vizit dhe e kisha bebin tr kthyme me fytyre nga un e me trup, po dr e pa gjinine njejt me tha si ne javen e 13...

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?