Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ju lutem
Me falni nese po ju pengoj..e kam nje hall shum te madh..kam probleme ne familje..jam e martuar dhe kam femije...Burri me eshte larguar kohve te fundit dhe po me pengon shum nuk e do as familjen e vet e aq ma pak fmin e vet..Gjdo dite me thot lem vet te qetsona ta kqyri qka po du prej vetes edhe nese e bojna naj tem aj gjithmone ankohet qe ska kurgjo specifike po thot gjyksi po me dhem shum e kom nje truq qetu e spo muj foli as sen,nese keni menim qe kam une sikur me pas magji ju lutem me ndimoni me ndonje nr te naj hogjes sepse ai eshte duke u shkatrru gjdo dite e ma shum e nuk po e di as qka me ba..? Ju kerkoj falje shum sinqerisht po kam pa kam lexu ktu e po e du nje mendim spaku prej juve nanav ktu qe jeni!!! E di qe All-llahu eshte i madh po un e as familja ma spo dim as qka me ba...!
Adne (1 javë më parë)
LilaD (1 javë më parë)
Une nuk besoj ne magji e keto gjera, ndoshta me mire te caktoj termin te ndonje psikolog se hoxha i mirefillte nuk merret me magji, mund t'i ndikoj edhe pandemia, probleme financiare ose dicka e tille
A K (1 javë më parë)
Mos ndoshta ka rene ne depresion pasi edhe burri im kto simptoma i kishte ne fillim ju nxinke fryma nuk dojke me nejt me kerkon kish ngushtim ne gjoks ju duke sikur pi dhem krejt trupi 100 kontolla e analiza i kem bo dej jem shku te ni psikolog i ka qit cymbalta 30mg edhe tash elham-dulilah osht shum mir

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?