Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Menstracionet
Pershendetje te dashura desha ta ndaj nje shqetësim me ju,me jan qrregullu mens krejt sa me vin 28 dit sa 26 e tani me erdhen 24 para se mem ardh kam dhimbje te tmerrshme te kokes po ashtu edhe te barkut , une tentoj per shtatzani po thuaj tre vite ,kam pas dy aborte fmi nuk kam ende ,une gjithmon ikam pas mens ne rregull aju ka ndodh juve ndonjeres qfar mund tjet ne kontrolla te mjeku nuk kam fillu ende prek qe eshte pandemia ju falenderoj nese me shkruani .
Riga Riga (1 javë më parë)
drita drita (1 javë më parë)
a je kontrollu naj her mos ke naj infeksion se edhe kjo mundet me ndiku diqka qe spo mundesh me mbet shtatzan
Aaa E (1 javë më parë)
Riga pas mi pat bo djali madh 2 vite ashtu me vishin edhe mu gjeth perpara cikli pastaj une nuk isha duke tentu per shtatzani kur shkova te mjeku dr me tha trupi yt kerkon fmi dhe per ata te vin gjdo her ma heret

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?