Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Duphaston
Pershendetje! Uroj te jeni mire. Per ato qe kane perdorur duphaston a keni patur kaq dhimbje gjiri te tmerrshme sa dhe bluzen nuk e durin dot? Une jam 3 dite para dates se ciklit po kam 1 jave me kete fryrje gjiri dhe nuk e prek dot . Me para nuk e kam patur kaq keq para ciklit. Kaq shume ndikon ky hormoni qe kam pire per 10 dite?
Enxhina En (1 javë më parë)
Ivaa (5 ditë më parë)
Uroj te jesh shtatzane, Une kam perdor duphaston dhe kur mbeta shtatz kam pas keto ndjena
Ivaa (5 ditë më parë)
Uroj te jesh shtatzane, Une kam perdor duphaston dhe kur mbeta shtatz kam pas keto ndjena
Ivaa (5 ditë më parë)
Uroj te jesh shtatzane, Une kam perdor duphaston dhe kur mbeta shtatz kam pas keto ndjena
Dorina Tina (1 javë më parë)
Enxhina nuk e di per qfare arsye i ke mar tabletat , un kur i perdori per me me ardh cikli ashtu kam dhimje te forta te gjirit sidomos te majet shum kam dhimbje , e kuptoj ta besoj ket ndjenj se qysh eshte besoj qe prej tabletave se hormonet luftojn brenda trupit per me reagu duphastoni , ishalla te kalon shpejt
Sea Sea (1 javë më parë)
Mu sapo oam mbet shtatzan ma ka pershkru mjekja arbrore zymberi edhe mka than qe ska asni efekt negativ quhet mbrojtes i shtatzanis edhe vertet tek un ska pas asni efekt negativ shpresoj edhe per ty te ndikoj mire

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?