Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gerrqat
Nena kush nga bebat e juja i ka pas me gerrqa edhe si i keni kalu se me te vertet shum e dhimbshme kur e sheh fmin tu kajt tan naten edhe diten bile edhe spo mundet me pi qumsht qysh duhet pi ushqej te dy veq me hipp combioticc si kom ne gji
Aserna Haxhiu (1 javë më parë)
Ere A (1 javë më parë)
Edhe krahu majt i ajet pak blej acid borik me minndil ja len krah se dy kraht kan mi marr edhe djathtin edhe te majtin po kjo e majta ish ma e fort.Djali im qenka 1 muj para fmive tu.
Ere A (1 javë më parë)
Aserna vetem paracetamol 80 gr i kam vendosur zorr trash edhe ja ka zbrit temperturen. Vendosja para se me u nis pej shpijes.i ka ndihmu djalit tim shum
Aserna Haxhiu (1 javë më parë)
Ere a vakcinen e par e ka marr skan pas temperatur kjo vakcina dyt per qka osht edhe a mujn me pas temperatur qysh ja ki bo ti
Ere A (1 javë më parë)
Aserna un kam pasur djalin si eka marr vaksisen qe i ka bere 2 muaj ka ndryshuar. Mos u bene merak i kalon sa te forcohet ne bark.
Ina Ra (1 javë më parë)
Aserna un kam nje muaj qe kam lindur,dhe esht sh e dhimbshme ta shikoj vajzen duke qare,,un nuk perdor pika,kam shpetuar me tharsen e flokeve,,ne momentin qe i jap gji e ndez dhe do e shikosh do qetesohet pernjeher dhe white nouse esht sh e mir,ose e mar ne krah dhe filloj te kercej dhe qetesohet,e harron dhimbjen beba, shpresojm ditet ne vazhdim sa me pak dhimbjr
Besa Mema (1 javë më parë)
Aserna haxhiu kur ti besh dush pas dushit lyeje me krem bebesh Cfar kremi perdor ose me vaj ulliri dhe bej masazh

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?