Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Deti ne javen e 25+
Nena deshta me ju pyt nese ndonjera prej juve u kon deti sa u kon shtatzene . A esht dem diqka? Jom ne javen e 25 e po du me shku kismet ama spo di deshta me ju pyt edhe juve a jeni kan edhe ju edhe qysh jeni mbrojt ?
Doa Gashi (1 javë më parë)
Lora ° (1 javë më parë)
Se pari eshte mire te besh nje kontrolle para se te shkosh. Une kam qene 22 jave kam kalu shume . Pushim te kendshem
Ap (1 javë më parë)
doa edhe un e kom vet Mamin(hebammen)kur ke ni dit mem kshillu diqka per shtatzani tha shko lirisht se deti e noti osht shum i mir per shtatzani..un po menoi ka fundi i mujit tjeter mbjrn java 27-28
Suela ♥ (1 javë më parë)
Kenaqu doa se asnje lloj gjeje nuk ka. Un ne javen e 24 jam kam qe te premten qe shkoj oerdit. Biles te djelen ishte aq i mir uji sa kam ndenj ne uj mga ora 12 deri ne 2 e 20 kur kemi dale qe kemi pare oren sa ishte u habitem. Asnje gje nuk me ka gjet. Ne shtatzain e pare po njesoj kam qene ne te dyten kam qene ne fillim te shtatzanis ne tremujorin e pare. E tani jam ne javen e 24. Perdit do shkoj sa te kem fuqi vec mir te ben uji i detit
Soleila Elaaa (1 javë më parë)
Un 35 javeshe dhe shkova ne plazh dje..zbesoj se ka problem nese e ndjen veten mire..kujdesu vec mos rri ne diell e mbroje barkun
Dritaaa .. (1 javë më parë)
Nese ndjehesh mir ske naj qka qe tshqetson mundesh lirisht me shku ..
Rina Anir (1 javë më parë)
Doa unë kam qen 30 javëshe shtatzane me djal shumë mirë kom kalu, normal shumicën e kohës rrisha nër çadër vetëm kur hysha në ujë. Këtë vit nuk do të shkoj sepse jam 35 javëshe.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?