Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Hormonet ne shtatzani
Nana jom ne muajin e 4 tasht edhe sdi a e kom prej hormonev a qka veq ton kohen po rri si merzitshem pse jom trash pse spom doket vetja aspak e mire. Ton kohen tu mendu sene pldh edhe me burrin po perlahna nganihere se ja kom nis me xhelozu palidhje :-(
Ne vajzen mu doke vetja e bukur kishem qef mu vesh me dal e tash e kam djale e krejt ndryshe prej vajzes
po tutna qe ma vone edhe ma keq ka mu bo se hala ka kohe deri te lindi.
A eshte edhe te najnjona prej juve kshtu ?
Diana Z (1 javë më parë)
Diana Z (1 javë më parë)
Fitore ahahaah une nervoz jo shume sa pom rrok vaji ton kohen per gjdo send. Si fmia ahahaha
Diana Z (1 javë më parë)
Fjorela une tani i kam 73 kg dhe jam 1,72 e gjat e deri te lindi 80 a mos me shume.Mu ka bo ves ne koke,per gjdo dite tu mendu se ka mu trash shume.
F & F Sh & S ... (1 javë më parë)
Diana une 27 jav arrita edhe nervoza smu hjek henez :/ sosht qudi!! Mos tkem naj hall ma tmadh se per qit koh de tna e lshojn udhen hahahah
Fjorela Kembora (1 javë më parë)
Mos u merzit, ashtu edhe une, me djalin Isha mire dhe pse vajta 75 kile, kurse tani jam 81 muaji 3 me nje bark sikur me qen 6 muajshe, por me shume per bukuri Kam hallin se shendet I tepert krijon probleme m.gj.th se vras shume mendjen se nuk varet nga une, burri thote ke me u shnosh shume e une I them gjej nje me te dobet(shaka kjo se ai we te do te pranon si je). Shtatzani te mbare

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?