Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Qepja bestytni
Nena a eshte e vertete qe nuk ban me qepe ne shtatezani sepse vjehrra me tha nuk ban me qepe dhe une nuk e kam dit kam qepe nje pull per fustan tash u bona marak . A besoni ju ne keto bestytni
Dea23_ (1 javë më parë)
Luna Luna (1 javë më parë)
Kur te jesh shtatzan duhet se pari me preh me gersher pasi flet femija mir kurse me qep para se me preh thuhet qe flet me maje te gjuhes femija gje qe ta vertetoj nga shtatzanit e mija qe nuk eshte e vertet Sa ne shtatzanin e pare kam punuar me gjilper komplet setin e shtratit me gjilper edhe se pari me gjilper kam ba e v Kurse ne te dyten shtatzani se kam kqyr fare keto gjera .asnjera sme flasin me "th"
F & F Sh & S ... (1 javë më parë)
Une sot madje kom qep hahahhaha. Pa merak qep sa tmunesh. Fjal kot.
L.ida ... (1 javë më parë)
Se di tash po e degjoj...Un kam qep te dielen madje...
Anda... L (1 javë më parë)
hah veq a ki qka me kep hiq mos ta nin , vet fjala bestytni pot kallxon mos me besu nta
Xhu Xh (1 javë më parë)
Po un qe punoj ne rrobaqepsi e qep perdite si i bie?Jane gjera koti,mos e lodh koken.Qofsh mire ti dhe bebi,shtatzani te mbare

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?