Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Renja e pejve lindja me operacion
Pershendetje nena ktu ne gjermani kan then penjet e operaciont bin vet skam nevoj te i jeku por jan ber 17 dit dhe hala smkan ra per sa ju kan ra juvr?
Gresa Hasani (1 javë më parë)
Suela ♥ (1 javë më parë)
Jo gresa skam pas dhimbje te plages asnjhere. Edhe kur do hiqja ato fijet e cepave un mendoja se skishte filluar akoma doktorresha ajo me tha cohu se mbaruam as se ndjeva fre
Gresa Hasani (1 javë më parë)
A te ka dhimbur suels
Suela ♥ (1 javë më parë)
Gresa dhe une keshtu i kam pas penjt vetem dy ne cepa mu desh te shkoja ti hiqja ne spital. Kur shkova un ne diten e 7 mbas lindjes per te hequr ato te cepave ato te tjerat kishin rene vet.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?