Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Sekret tek foshnja
Prsh nena njeher urime kurban bajramin. Kam vajzen 2 javeshe sod 2 her qe e ndrroj pampersin po e verej qe po ka sekret te bardh vaginal. A ju ka ndodh ndonjeres u shqetesova shum cfar mund te jete sod dite jo pune eshte per tek pediatri?
Ajnure Bajrami (5 ditë më parë)
Merita ... (3 ditë më parë)
Edhe beba jem ka pas te perzier me gjak por mjekja me ka thene nuk eshte kurgjo.
Ajnure Bajrami (4 ditë më parë)
Faleminder shum nena
Alberina Krasniqi (4 ditë më parë)
kurgjo nuk osht dhe qika jem ka pas ashtu si sekret me gjak qashtu follim lindjes
Regjina Idra (5 ditë më parë)
Asgje nuk eshte. Sic ka than egzona eshte nga hormonet e nenes. Mua pediatria nuk ban me e lujt vetem aq sa hiqet kur ta lajsh beben. Bebes time ala nuk iu ka heq
Ana . (5 ditë më parë)
Nuk e di , gjirhsesi shplaje ne kamomil deri sa te pyesesh pediatrin
Egzona Jm (5 ditë më parë)
Urime edhe ty Ajnure, nuk eshte asgje ata sekreti, shume bebe e kan ne javet e para prej hormoneve te nanes qe i kan marr sa kane qene ne bark..e pac me fat e shendet vajzushen

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?