Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urime kurban bajramin
Urime nena kurban bajrami zoti qoft me ju ..
Dritaaa .. (5 ditë më parë)
D E S A * 93 * (5 ditë më parë)
Urime edhe juve
Lumturi Kr1718 (5 ditë më parë)
Urime kurban bajramin te gjithve festofshit gjithmon me te mira !
F & F Sh & S ... (5 ditë më parë)
Urime edhe juve. Zoti na mundsoft tjer bajrama me prit ma tgzushum se qitij as era bajram spi vjen :(
A K (5 ditë më parë)
Urime edhe ty festofshi edhe shum tjera me familje

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?