Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urime festa e kurban bajramit
Urime festa e kurban bajramit te gjithave ,gjitha te mirat se bashku me familjen!.
D E S A * 93 * (5 ditë më parë)
M Kryeziu (4 ditë më parë)
Urime edhe juve kurban bajrami dhe gjth te mirat
Mrs Krasniqi (4 ditë më parë)
Me fat festa e kurban bajramit,ju uroj juve dhe familjes suaj nje? bajram shume? te? ge?zuar.All ahu e mbushte? jete?n te?nde me lumturi,zemre?n te?nde me dashuri, shpirtin te?nd me me?shire?. Paqja,meshira,shendeti,lumturia, dhe qdo e mire? tjeter mbizote?rofshin mbi ju!??????
Luii (4 ditë më parë)
Urime d e s a edhe juve festen e kurban bajramit gjdo te mir ne jet e ne familje urime te gjithav femrav ne portal festen
A K (5 ditë më parë)
Shum urime edhe per juve e familjet tuaja insh veq gzime ne jete

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?