Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Mickonjat
Pershendetje nena, urime se pari festa e Bajramit. Desha me ju pyet a dini cfar te bej kunder mickonjave, e kam bebin 3 muaj dhe po frigohem mos po e pickojne, mua duart dhe kembet me kruhen nga pickimi, dritaren e kam te hapur por i kam perdet e trasha, a mund ta lyj bebin me sprej kunder mickonjave? Si mbroheni ju?
Liza Krasniqi (5 ditë më parë)
Liza Krasniqi (4 ditë më parë)
Faleminderit nena shume
Elsa >>>> (4 ditë më parë)
Ana te dyja paskemi bere screenshot te storyt e klea hutes hahaha,f&f sic ka thene edhe ana ne farmaci ka edhe te rosman.
Ana . (4 ditë më parë)
Po dhe un kto ngjitset i pash nuk i kam provuar por besoj bejn pune... ne farmaci jane po i hedh ne profil si foto
F & F Sh & S ... (4 ditë më parë)
Elsa ku ka me ble?
Elsa >>>> (4 ditë më parë)
Edhe djalin tim e kane pickuar shume por sot pashe diku qe ishin disa ngjitese qe I vendosen bebeve ne krah dhe nuk i pikonin me, po e vendos foton qe ta shohesh.
F & F Sh & S ... (4 ditë më parë)
Hajr paq përhajr edhe juve. Liza ngjit rrjet për xham që jan, unë qashtu i kam mkan pshtu kurgju s hin, as mickoja as kurgjo se i kan ato katrort e vegjel i ke pa besoj pshtim jan, ndërsa per mickoja mer vanill qite me një tas perzije me uj edhe leje në ambientin ku qëndron bebi. Ato po i trullojke aroma e vanilles edhe direkt e n uj bin. Ose blej qiri që jan me arom vanilleje.
Liza Krasniqi (4 ditë më parë)
Faleminderit miamar
Miamar Mia (4 ditë më parë)
Gezuar Bajramin,mua ma grine fare bebin tim ,shoh sot ne mengjes e kishin pickuar 4 here ne kembe,lexova ketu "pyet nenat" me titull mushkonjat ....shkruanin qe qenka nje spraj per bebe,plus uthulla i largon edhe lule kamomili lere tek dera jashte shpise se i largoka nga aroma...

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?