Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vitaminat gjat shtatzanis
Pershendetje nena. Jam ne javen e 19 te shtatzanis. Deri tani vetem nje kontroll kam pas per shkak te virusit. Mjeku perveq acid folik deri ne javen e 12 sme ka pershkrujt tjeter vitamin. Por un po ndihem shum e lodhur nuk mundem asgje te bej kam dhe nje djal smund te kujdesem as per ate nga mungesa e energjis. Gjat shtatzanis ju a keni perdor vitamina ktu ku jetoj jam disa elebaby prej javes 13 deri fund shtatzanis desha te filloj ti mar por smund te kontaktoj me mjekun sepse esht ne pushim. Ju peshendes
Altina2 Bytyqi (4 ditë më parë)
Lina ** (2 ditë më parë)
Flm shume lora
Altina2 Bytyqi (3 ditë më parë)
Faleminderit nena per pergjigjje.
Lora ° (3 ditë më parë)
Lina po patjeter , edhe une i kam perdore gjate paslindjes.
Lina ** (3 ditë më parë)
Me fal qe nderhyj ne pyetjen tende altina po deshaa te pyes nenat vitaminat e shtatzanis me kan ngel si kam pi mo mas lindjes jam gjidhenese a mundem tani ti pij sepse jan nje vitamin dhe nje onega a kan dobi ne gjidhenie
Miamar Mia (3 ditë më parë)
Femibion kam perdorur dhe une jane shume te mira
Lora ° (3 ditë më parë)
Femibion 2 jane shume te mira.
Miamar Mia (4 ditë më parë)
Une them piji edhe ne shtatezani edhe 6 muaj pas lindjes edhe pse nuk zvendesohen me ushqimin prap te ndihmojne shume sepse beba thith ushqim nga ti dhe trupi jot duhet te jete i forte per tia plotesuar kerkesat
Dritaaa .. (4 ditë më parë)
Edhe pse mi ka dhan mjeku un ma shum si pi se i pi .. nshtatzanin e par hiq skam pi po elh vajza shnosh e mir edhe me pesh 4 kg kanlind un sun i pi as edhe kur mdhem kryt menxe e pi naj hap se iq si du
Suela ♥ (4 ditë më parë)
Altina un cdo 4 jave kur shkoj doktorresha me jep bitamina te ndryshme.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?