Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Temperatura
Prsh nëna e kom djalin 22 muajsh qe 5-6 dite ka humbje apetiti spo han teper pak e prej mbrem e kam me temperatur deri ne 39.5 pi jepi shurup nurofen edhe supozitor paracetamol kaniher pom shkon mendja te qeky virus amo spo di te mjeku hala se kom pas po tutna edhe me dergu
Aaa E (4 ditë më parë)
Aaa E (3 ditë më parë)
Flm Nëna per komente Ana Dena temperaturen gjeth jau kom mengju ne shtepi me shurupa edhe supozitor rrall i kam dergu tek mjeku ama tash ma shume pe kam frigen e kti virusi covid-19 edhe pse sjam dal as skem pas kontakt me kerkon po prap frig
Mrs Krasniqi (3 ditë më parë)
E di krejt jem tash me qet tut po in shalla nuk osht see shumë i vogël gjynah loqka.
Ana . (4 ditë më parë)
Mos e ler me temperature kaq te larte pa shku tek mjeku.
Aaa E (4 ditë më parë)
Mrs krasniqi po tutna virusit edhe pse na se kem kerkush as skem pas kontakt me kerkon
Mrs Krasniqi (4 ditë më parë)
Edhe me pi mundohu sa ma shumë mi dhon
Mrs Krasniqi (4 ditë më parë)
Përshëndetje sa I perket apetitit mos u ban marak se nxeht shum a per temperature spo di mundohu tja kontrollosh nonstop gjendjen banja qorapet me uthull ose qumsht leje veq npampers see edhe shumë nxeht shpresoj to kalon

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?