Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nje pyeteje
Pershendeteje nena si jeni bebushat si i keni nena desha te ju pyes ju qe keni perdor tester e ovulimit te thjeshta aka mundesi mem tergu nje kese te vogel qe e kishin mbrenda a duhet me hedh ata ne urin kur te provojsh testin se nuk po di si perdoren kto flm nese me mirkuptonu
Rrezarta Aliu (3 ditë më parë)
Rrezarta Aliu (2 ditë më parë)
Al in Albina flm shum jo kom ba ego dhe ma mati folikulin dhe um tha diten e 15 e ki amo testet pom dalinnegativ
Albina Thaqi (2 ditë më parë)
Testin e provon prej dites 12, nese ovulim ki diten e 15 at.here testi ta qet pozitiv nditen e 14. A tka kontrollu me sonde vaginale mjeku a veq tka thon kshtu perafersisht?
Rrezarta Aliu (3 ditë më parë)
Flm albina shum un ket muj kom percjell ovulimin me doktor dok me tha qe diten e 15 e ke ovulimin amo kur e provojsha me kto testet e tbjeshta qdo her pom del negativ
Albina Thaqi (3 ditë më parë)
Jo ski nevoj kurgjo. Osht testi edhe qajo kesja mrenda edhe ni e pllastikes e vogel. Urinom diku edhe me qat pllastiken e mush,edhe me pika kadal e qet aty ntest edhe te tregon testi. Per me dal pozitiv duhet me dal te dy dijat shume ttheksune e jo si testi i shtatzanise veq pak. Shpresoj qe mke kuptu...

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?