Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ju lutnaa
Pershendetje vajzes i jan nxene hundet ka 4 muaj,kur pe merr gjumi po i del frikshem po fillon me marr fryme me goj deri 1 minut ose 2 nuk po arrin mu ngi fryme,i lexova plot komente ktu e pash nje me qep ja qita ne te dy ant po ata sekretin beba pe perbin tani nuk po mun merr frym 1 2 minuta ju lutna naj keshilll se sun pe shoh maroj sikur u ftof po ska temperatur as koll
Genta Vitija (3 ditë më parë)
Genta Vitija (2 ditë më parë)
Faleminderit shume shume
Gonna gona (3 ditë më parë)
Edhe diqka se harrova kta mundesh me ja qit edhe ne hund ka dy tri pika edhe ja jep me pi Tani krejt shlirohet.
Gonna gona (3 ditë më parë)
Jepi qaj mullages e gjen ne barnatore Jon si rrenj te bardha ja pervlon me uj e ja jep me pi deri 3 her nditje kurgju dem si bon. Edhe nese nuk din me qit kelbazen me koll e qet me nevoj.
Genta Vitija (3 ditë më parë)
I kom qite pika me uj te detit po sekretin se ka n hun po te fyti e sun pe qet veq kur po ju bahet si duq sun po merr as fryme
Jusra H (3 ditë më parë)
A ke pomp me ja ngre sekretin ? Liroja hunden para se me shti me fjet edhe mi qit uj detit qe osht me ble ne farmaci per bebe.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?