Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urina
Pershendetje nena, ekam djalin 7 muajsh po e ban urinen si ngjyr portokalli a asht normale ajuka ndodh ndojeres me femijet e juaj ju lutem se jam ba merak shum?
Rina Azemi (3 ditë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?