Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A mos jam shtatzanë?

Pershendetje nena kam nje brenge se mos kam mbetur shtatzane tash kam pas kohen e menstruacioneve po vetem nje pike te kafte kam ne dite nuk me ka ndodhur asnjehere, kam djalin 18 muaj a mos keni pas dhe ju dikush?

Merisa Ajon (6 vite më parë)
(6 vite më parë)
Pershendetje Merisa mu me ka ndodhur ne shtatzanine epare kshtu ne kohen eperiodave kisha veq nje pike me von e koptova qe isha shtatzane ,bej nje test per siguri
Meri H. (6 vite më parë)
Bane ni test,mos ta nin se djali koka rrit boll.
Luis Luis (6 vite më parë)
po e dashur edhe nese je shtatzen djalin epaske te madh deri sa te lind beba bahet dy vjet e gjysme ..po mua sme ka ndodhur kjo gje po sidoqoft nese je te uroj shtatzani te mbare..

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?