Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Bebet qe kan lindur ne gusht
Pershendetje nena shpresoj qe jeni mir ju dhe femijet e juaj, si jan bebet a ju qajn hiq, sa kile kan shtuare?
Vajza ime ende si ka 1 muaj mirpo kur i kishte 3 jav e kam mat i kishte shtu 800 gram. Ju pershendes
Ema Ema2 (6 ditë më parë)
Ema Ema2 (5 ditë më parë)
Mashalla ajnure ta rujt zoti a e ki ngji a me shtes
Ema Ema2 (5 ditë më parë)
Amin ishalla rina anir
Ajnure Bajrami (5 ditë më parë)
Une vajzen e kam lind me 17 korrik ka lind 3700 ne spital me ra 3590 kurse tash 2 muaj peshon 6 kg shum ka shtu.
Rina Anir (5 ditë më parë)
Ema mashalla edhe ti si drita vajzen, ishalla vetem i kemi me shendet e na bahen të hajrit.
Ema Ema2 (5 ditë më parë)
Mashalla i pasni bebet permarak jav rujt zoti, rina mos u baj merak per sy se me kohen ju hapen edje per vajzen tem tha i ka kanalet e hunes pak te mbyllur per qita i ka pak te zanta po me kalimin e kohes tha ju hapen
Lejla Abazi (5 ditë më parë)
qika jeme ka 1muaj e 3 dit do huje i ka lan a qetsu pak nuk qan edhe shum peshon 5 kile e diqka rina qiti tomel gjiri nsy e ikalon per 3 dit edhe kjo e jemja qishtu pi bojke syt me skepa sa ja bana me qumsht gjiri i kalon menjeher
Rina Anir (6 ditë më parë)
Ema unë e kam lindur në fund të korrikit me 26, me qajt jo edhe shumë, edhe gjumin e natës e bën të qet . Për peshën muajin e parë shtoi 1300 por ka lindur me peshë edhe jo aq të madhe 3250gr e ra në 3kg, pra një muajshe ishte 4300gr. Ishalla vetem nuk ndrron e rrin kështu e mbar hahah, syri po i bëhet me sklepa por dr më tha që e ka kanalin e lotit pak të mbyllur. Edhe vajza jote paska shtu peshë shumë mirë mash-Allah

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?