Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Doktor per miome
Pershendetje nena..ju lutem me ndihmoni ne lidhje me nje mendim per motren me poshte po e shkruaj pyetje e saj ..me ndihmoni ne lidhje me ndonje doktor per miome..kam bere nje rezonanc te mitres me rekomandim te nje gjinekologe..me doli mioma 6.7 cm me tha duhet te nderhy qe ta heq por nuk me jep garanci qe ne operacion me shpeton mitra apo jo..sepse un tani jam fejuar dhe nuk kam femij! Nje dokt tjeter me tha lere ska gje hajde me vone..ju lutem me ndihmoni me ndonje mendim!
Enea 1234 (6 ditë më parë)
Ana . (5 ditë më parë)
Nikita manoku, bej konsulten tel klinika e tij eshte nje nder me te miret... ne googel ke numat e kontaktit te klinikes
Enea 1234 (5 ditë më parë)
Faleminderit Vezire por ne jetojme ne tirane dhe spo gjejm askend qe te na orientoj te gjithe thone kirugji
Vezire Krasniqi (6 ditë më parë)
Dr armend sadiku asht ma miri per ket pun per mioma ordinancen ka sheshi prishtine te lokali aurora
Luii (6 ditë më parë)
Enea une te kisha propozu me shku te spitali fati im esht ne prishtin edhe ne gjakov shum dr imir edhe per shum smundje thuja gati per gjdo smundje mos gabo me hi te naj dr qe nuk ka eksperjenc te mir se te merr ne qaf ti masi nuk paske fmi mendoje shum ket pun mos shko qfar do dr

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?