Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ndonje ngjeshatore
Prsh nena po kan deshire me u ngjesh e a me kishit propozu diku, ana e suharekes ose prizrenit?
Ma12 Pa (5 ditë më parë)
Lita Ademaj (14 orë më parë)
Ne Peje tek Shemsia un jam ngjeshur vet per arsye isha pak e zhdjergne dhe e rrotullova anin sepse kisha dy vajza dhe kerkova sebepin zoti me gezoi me nje djal pasi u ngjesha pas 2 muajve mbeta shtz
Ardita berisha (2 ditë më parë)
Un qe isha ke me vorb..veshk sdi qysh i thojn ndryshe..lokalin e arber bytyqit make up qe ban e pat ngat..
Ede Ede (4 ditë më parë)
Eshte nje grua ne banjë të malishevës aty krejt grat e komunes son muj me than qe shkojn edhe se fundmi kunata ime u kan 2 her pu dashke me u ngjesh radhazi edhe mas 2 muajve ka mbet shtatzan. Un sbesoj nkso gjana ama nashta edhe po ndikojshin per mire. Nese shkon ne banjë kedo qe ta pyesesh per plaken qe ngjesh e din dhe te orientojn. Qdo tmire
Ardita berisha (4 ditë më parë)
Ishte ngat Arber Bytyqit make up..metoda ish me vorb te dheut..me flak..uj sapun sdi qka bejke..po kur tvendos me shku thirre ne tel ta tregon vendin me mire
Ma12 Pa (4 ditë më parë)
Ardita ku isshte ne prizren si kan qen metodat se as nuk e kam haberin fare
Ardita berisha (4 ditë më parë)
Pershendetje..un tash para 1 jave kesh u ngjesha per veti..ma livduan nje..eshte ne prizren..sukses ende per veti skam pas po pres qka do tndodh edhe disa dit..qe numrin thirre..049 541 267..ishalla kemi sukses
Ema Ema2 (5 ditë më parë)
Perbes se di nga nje i afermi i jemi ndegjova qe ish dek
Orkidea Shahini (5 ditë më parë)
Ema a je sigurt? Lokja halime ne drenice, harova emrin e fshatit ajo qe ngjesh me sapun ka vdek a ?
Miamar Mia (5 ditë më parë)
"drenicarja" thuhej aty,nuk e di a bie te jete e njejta?
Ema Ema2 (5 ditë më parë)
Miamar nqofse e ki per at plaken ne komun drenasit ish dek ajo
Miamar Mia (5 ditë më parë)
Eshte nje plake e mire ne kosove qe doli dhe ne lajme ,,shkonin femrat per shtatezani,nuk e di sa e vertete eshte,ne lajme e kam degjuar

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?