Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Cikli pas lindjes
Pershendetje nena un qe 2 muaj kam lind e qe 3 dite me ka ardhe cikli po kam shume pak gjakderdhje, me heret kam pas me shume edhe mka zgjat 7 8 dite
. A eshte diqka mu shqetsu
Hafsa Dizdari (5 ditë më parë)
Hafsa Dizdari (5 ditë më parë)
Falemnderit shume
Mrs Krasniqi (5 ditë më parë)
Jo nuk osht kurgjo!Un i kom dy fmij para lindje kam pas tjeter cikel pas lindjes par tjeter e tash tjetër (dmth ecuria e ciklit) e ndoshta edhe tek ty ndryshon pa merak sen nuk o . Gjith tmirat.Bebin e paq me jetë tgjat.
Alberina Krasniqi (5 ditë më parë)
jo kurgjo nuk osht deri satbilzohet por per siguri beje nje kontroll te dr

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?