Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Espumisan pleasee
Pershendeje te dashura..pikat per gerqe espumisan...pediatrja mi ka shkru 3 × 25 pika ama a duhet me ia dhone qikes pikat qato momente kur e kapin gerqet apo qysh i keni perdor ju...qika i ka bo 1 muj tash...flm.shumee
Sasaaa (5 ditë më parë)
Arieta D (5 ditë më parë)
Ja jep cdo 8 ore nese ka gazra shume dhe i ka te shpeshta. Por ti e sheh vet sa po k nevoje seshte e thene tri here me ja dhene ja jep paradite dhe para gjumit nates.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?