Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

dhimbje
prsh a esh normale pas 1 jave e 5 diteve aborti te kesh dhimbje ne anen e djathe te te ndenjurave dhe mbi te? un kam pas dhe urinim te shpesht a mos behet fjal per ndnj infeksion urinar?
tea322 (5 ditë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?